+48 62 79 120 41

O firmie

Fabryka mebli MEBLAR to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające w branży meblowej od ponad 25 lat. Specjalizujemy się w produkcji mebli systemowych i wypoczynkowych.

Od początku istnienia firmy systematycznie rozszerzamy asortyment naszych produktów dostosowując wzornictwo do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Ciekawy i nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością sprawia, że meble cieszą się uznaniem zarówno w Polsce jak i za granicą.

  • Firma8
  • Firma2
  • Firma9

W naszej ofercie posiadamy meble systemowe, zapewniające kompleksowe rozwiązania do pokoju młodzieżowego i dziecięcego, salonu, sypialni, przedpokoju, garderoby, powierzchni biurowych i hotelowych. Oferujemy również szeroki asortyment mebli tapicerowanych: komfortowe narożniki, kanapy, fotele.

Tworząc nasze produkty dokładamy wszelkich starań aby zastosowana technologia produkcji gwarantowała ich trwałość oraz niezawodność a proponowane wzornictwo komfort i wygodę użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdzie kupić?

Kontakt

FABRYKA MEBLI MEBLAR SP.J.
BARANÓW UL. BUDKA
63-600 KĘPNO

+48 62 79 120 41

Masz pytania?