+48 62 79 120 41

Meble systemowe do pokoju

Kolekcja beżowych mebli do salonu z wysokimi czarnymi nóżkami i złotymi uchwytami Grande

Grande

Meble beżowe Malta

Malta

Möbel mit Lamellen Allmo, Meblar

Allmo

Kolekcja biało dębowych mebli do salonu Santiago

Santiago

Kolekcja mebli do salonu na metalowych nogach Madison, czarno dębowe

Madison

meble pokojowe bergen

Bergen

meble pokojowe mega

Mega

Oferując meble systemowe do pokoju, otwieramy przed Tobą możliwość dowolnego wybierania, modyfikowania i personalizowania zestawów, w skład których mogą wchodzić szafy, komody, półki stojące i wiszące, biurka czy nawet łóżka. Stworzysz z nich wygodne, estetyczne i co najważniejsze praktyczne zabudowy z mebli systemowych, które posłużą Ci na wiele kolejnych lat. Dobierzesz rozwiązania zarówno dla dorosłych, jak i dzieci czy młodzieży. Aktualnie prezentujemy 3 serie – BERGEN, MONSUN i MEGA, dedykowane standardowym i eleganckim pomieszczeniom. Masz do zaaranżowania nieduży pokój, a lubisz mieć porządek? Dla Ciebie także znajdziemy rozwiązanie!

Nasze szafki projektowane są w taki sposób, aby możliwe było przechowywanie w nich jak największej ilości rzeczy, a szafy z dodatkowymi szufladami pozwolą na uporządkowanie także najdrobniejszych elementów garderoby. Jeśli preferujesz jednolite wyposażenie utrzymane w podobnej kolorystyce lub wykończeniu, sprawdź naszą ofertę mebli do sypialni i przedpokoju. Sprzedajemy meble systemowe do każdej przestrzeni zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej.

Meble systemowe z oświetleniem

Produkujemy meble systemowe z oświetleniem, które nada subtelnego i oryginalnego charakteru danemu pomieszczeniu. Możemy je umieścić w dowolnym miejscu, po ówczesnym ustaleniu szczegółów. Wykorzystując oświetlenie LED, możemy ozdobić dół mebli znajdujący się tuż nad podłogą, krańce szaf i komód oraz drzwiczki. Projektujemy i tworzymy także meble systemowy z oświetleniem sześciopunktowym, którego poszczególne elementy zapalają się przy otwieraniu komody lub szafy. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądał efekt naszej pracy!

Gdzie kupić?

Kontakt

FABRYKA MEBLI MEBLAR SP.J.
BARANÓW UL. BUDKA
63-600 KĘPNO

+48 62 79 120 41

Masz pytania?