+48 62 79 120 41

Modułowe meble młodzieżowe

System, kolekcja mebli Remo - grafit,szary,antracyt

Remo

Komplet jasnych mebli dziecięcych Step, dąb biszkoptowy / biały / beton

Step

Zestaw mebli dla dziecka Pixel - Dąb, biały i szary

Pixel

meble młodzieżowe faro

Faro

meble młodzieżowe como

Como

meble młodzieżowe pomarańczowo białe

Sigma

meble młodzieżowe białe

Bergen

meble młodzieżowe pomarańczowo białe

Delta

meble młodzieżowe niebiesko białe

Planet

meblar

Nano

meblar

Mobi

meblar

Tablo

meblar

Next

Coraz więcej osób decyduje się na lokowanie pokoju dziecięcego na przestrzeniach nieposiadających wielu metrów kwadratowych. W takich sytuacjach niezwykle istotne jest nie tylko dobre rozmieszczenie wyposażenia, ale przede wszystkim zakup umeblowania i sprzętów umożliwiających maksymalne wykorzystanie miejsca. Doskonałym wyborem okazują się modułowe meble młodzieżowe, których budowa pozwala zagospodarować wszystkie przybory szkolne, ubrania, zabawki i niezbędne akcesoria każdego nastolatka. Modułowe meble potrafią jednocześnie pełnić funkcję zarówno mebli do sypialni, jak i wyposażenia do pokoju dziennego.

Modułowe łóżka dla nastolatka

Szczególnie polecamy nasze modułowe łóżka młodzieżowe z konstrukcją bazującą na dodatkowych szufladach i wnękach, dzięki którym zyskasz ekstra przestrzeń do przechowywania pościeli, grubych koców czy sporych rozmiarów zabawek. Jednym słowem rzeczy i akcesoriów, na które najczęściej ciężko znaleźć miejsce w szafie czy komodzie. Nasi Klienci często wykorzystują półkę i szufladę w łóżku modułowym także na przechowywanie zimowych ubrań latem i letnich – zimą. To niezwykle cenny schowek także na nastoletnie tajemnice, które każdy dorastający będzie miał tuż pod ręką!

Co składa się na modułowe meble młodzieżowe?

Zamysł mebli modułowych jest taki, aby to one były one w pełni funkcjonalne i maksymalnie dostosowane do potrzeb użytkowników. W efekcie decydując się na taki rodzaj wyposażenia, zyskujesz możliwą do dowolnej modyfikacji zabudowę, w której Twoja pociecha odnajdzie dowolnie skonfigurowaną szafę, słupek z półkami, stojak na telewizor czy niezwykle praktyczne modułowe łóżko z wysuwanym panelem z zagłówka. Każdy z tych mebli możesz dopasować także pod względem kolorystycznym – w zależności od wybranej serii – oferujemy dąb z bielą, czernią, beżem itp. Sprawdź pełną ofertę i ciesz się nowymi, praktycznymi meblami dla siebie i swoich bliskich!

Gdzie kupić?

Kontakt

FABRYKA MEBLI MEBLAR SP.J.
BARANÓW UL. BUDKA
63-600 KĘPNO

+48 62 79 120 41

Masz pytania?